Mustang Drift Simulator

Yarış Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 97.2 MB
  • Version 1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Process
Mustang Drift Simulator oyunu sayesinde oldukça hızlı bir yarış oyunu deneyimi yaşayacaksınız.

Piyasadaki en iyi Mustang Drift Simülatörü ile sürüklenme dünyasını keşfetmek için oyunu Android  cihazınıza hiç para ödemeden indirebilirsiniz. En beğendiğiniz aracı seçin ve yollara düşün. Şehri VW Scirocco ile seyredebilirsiniz. Ford Mustang taraftarları sizin için bu oyunu tasarladılar. Arabanızdan rahatça yürüyün ve BMW M3 E46 model araç kullanın. Mustang Drift Simülatörü ile en üst noktadaki arabayı tecrübe edin.

Araçlarınızı ücretsiz olarak alın. BMW M3 E46, VW Scirocco, Ford Mustang araçlarınızdan kısıtlama olmaksızın. Seçim yapabileceğiniz dört farklı karakter oyunda sizleri bekliyor olacak. Kullanmış olduğunuz aracın kontrolü sizin elinizde olacak. Aracınızı ileri geri götürmek için vites özelliklerini değerlendirin. Birbirinden güzel HD oyun grafikleri Mustang Drift Simulator mobil oyununda sizleri bekliyor olacak. 

Dilediğiniz araç modelini seçerek oyunda başarılı bir yarış oyunu deneyimi yaşayabilirsiniz. İlerleyeceğiniz yol güzarhanın yol haritası elinizde olacak, üstelik bir değil üç farklı haritaya sahip olacaksınız. Başarılı grafiklerin tadını çıkartmak için sizde Mustang Drift Simulator mobil oyununa ücretsiz sahip olun. 

Daha Fazla Göster
Mustang Drift Simulator indir